Meniu
Pirkinių krepšelis

Padažai ir užtepėlės

Prekės kodas: au001
Mėgaukis pomidoro ir saldžiosios paprikos dovanojamu saldumu, kuriam neatsispirs ir mažiausi šeimos nariai... Šis desertinis padažas pagardins žuvies, miltų ir daržovių patiekalus. Sudedamosios dalys: pomidorai (68%), saldžioji paprika (27%), cukrus, druska.Maistinė ir energinė vertė ..
5,63€
Be PVM:4,65€
Prekės kodas: au003
Padaže dominuojanti aitrioji paprika puikiai tiks tiems, kas tiesiogine prasme iš gyvenimo nori paimti viską... Gardink jautienos, žvėrienos patiekalus, troškinius ir sriubas.Sudedamosios dalys: pomidorai (68 %), saldžioji paprika (27 %), cukrus, druska, aitrioji paprika.Maistinė ir energinė vert..
5,63€
Be PVM:4,65€
Prekės kodas: au004
 Universalus padažas kepsniams, kuris tiks tiems, kas nori pajausti tikrą mėsos, žuvies skonį, jo nesugadinant. Ryškūs ekologiškos melasos akcentai, obuolių actas, geriausi pomidorai ir visa tai sukurta rankomis pagal orginalų receptą.Sudedamosios dalys: pomidorai (63 %), saldžioji paprika (..
5,63€
Be PVM:4,65€
Prekės kodas: au002
Universalus pomidorų ir kelių rūšių paprikų padažas kulinariniams eksperimentams. Itin lengvas aštrumo pojūtis paryškina gaminamų patiekalų skonį jo neužgoždamas. Sudedamosios dalys: pomidorai (68%), saldžioji paprika (27%), cukrus, druska, aitrioji paprika.Maistinė ir energinė vertė ..
5,63€
Be PVM:4,65€
Prekės kodas: au005
Mūsų išsikeltas tikslas buvo sukurti unikalų, charakteringą skonį kepsnių mėgėjams. Tikru iššūkiu tapo noras išlaikyti Agilės padažams būdingą lengvumą, papildant padažą itin tvirtais dūmo, viskio, cinamono ir imbiero skoniais.Neužgožtas patiekalo skonis, jam suteikti subtilūs, laisvės ir nuotyk..
6,74€
Be PVM:5,57€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (viso puslapių - 1)