Meniu
Pirkinių krepšelis

Sultys

Prekės kodas: mag008
Karalius apelsinas - populiariausias visoje sulčių karalystėje. Pasak legendos, karalystės gyventojai nežino, ką reiškia peršalimas, kosulys ar gerklės perštėjimas. Draugo C ir visokio gėrio kiekvienam atseikėja negailėdamas. Paragaukite MAGNUM pasakos!Sudėtis: 100% APELSINŲ SULTYS pagamintos iš kon..
1,19€
Be PVM:0,98€
Prekės kodas: mag009
Sulčių karalystėje gyva legenda apie stebuklingą obelį. Sakoma, jog ji nepalaužiama ir auga daugiau nei tūkstantį metų. Jos vaisiai kupini visokio gėrio, o šių stebuklingų obuolių sulčių gurkšnis dovanoja amžiną jaunystę bei grožį. Paragaukite MAGNUM pasakos!100% OBUOLIŲ SULTYS pagamintos iš koncent..
1,19€
Be PVM:0,98€
Prekės kodas: mag010
Karalius pažadėjo atiduoti dukrą tam, kuris ras raktą nuo jos širdies. Po ilgų paieškų vienas laimingasis tą raktą rado vynuogėje. Sulčių karalystėje auga vynuogės, turinčios raktą į kiekvieno širdį – labai skanią ir turtingą draugystę. Paragaukite MAGNUM pasakos!100% VYNUOGIŲ SULTYS pagamintos iš k..
1,19€
Be PVM:0,98€
Prekės kodas: mag011
Energijos karavanas – taip sulčių karalystėje kalbama apie mango, apelsino ir ananaso trio, palydimą gausybės kitų kitų vaisių choro. Jų pasirodymai suburia minias gyventojų, kurie su nekantrumu laukia idomybių prisotintų pokštų bei saulės įkvėptų dainų. Paragaukite MAGNUM pasakos!100% ĮVAIRIŲ VAISI..
1,19€
Be PVM:0,98€
Prekės kodas: mag012
Pasak legendos, sulčių karalystę saugo pomidorai – visokių stiprybių ir ypatingai galingi bombonešiai. „Gėrio bomba” - geriausia gynyba. Pomidorai tvirtai suręsti, gražiai nuaugę ir sveikai raudoni – geidžiamiausi visos karalystės jaunikiai. Paragaukite MAGNUM pasakos!100% POMIDORŲ SULTYS iš koncent..
1,19€
Be PVM:0,98€
Prekės kodas: mag013
Visai netikėtai geidžiamiausius karalystės jaunikius – sveikai raudonus, tvirtai nuaugusius pomidorus, aplankė senos bičiulės - rafinuotai aštrios kajeno paprikos. Prisiminę senus gerus laikus, pomidorai ir kajeno paprikos vėl sudarė sąjungą – neįveikiamą subtilaus skonio duetą, kuris ne tik aistras..
1,19€
Be PVM:0,98€
Pasterizuotos obuolių sultys su imbieru, 3l
Išankstinis užsakymas
Prekės kodas: ap0012
Natūralios 100 % obuolių sultys su imbieru. Spaustos daugiausiai iš Auksis veislės obuolių, todėl saldžios. Imbiero tiek, kad net vaikams skanu ir neaštru...
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (viso puslapių - 1)