Meniu
Pirkinių krepšelis

Prekių grąžinimas

Prekių grąžinimas

Jeigu nesate patenkinti Jums pristatytų prekių kokybe ir norite jas grąžinti arba pakeisti, prašome ne vėliau kaip per 72 valandas nuo prekių pristatymo laiko mus informuoti el. paštu info@agro-bazaar.lt arba telefonu 8-800-00188. Kreipiantis dėl prastos produkto kokybės, privaloma pateikti nekokybiško produkto nuotrauką. Jeigu pageidaujate, prekes galite grąžinti iš karto užsakymą Jums pristačiusiam internetinės parduotuvės Agro-Bazaar kurjeriui.

Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos iš anksto suderinus prekių atsiėmimo laiką ir adresą. Atsiimti nekokybiškų prekių atvyksta internetinės parduotuvės Agro-Bazaar kurjeris. Visos su tuo susijusios išlaidos tenka mums, tačiau tokiu atveju internetinė parduotuvė turi teisę reikalauti užpildyti pateiktą prekių grąžinimo ar keitimo dokumentą.

Pinigai už grąžintas prekes į Jūsų banko sąskaitą, iš kurios sumokėjote už pirkinius, bus pervesti ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo prekės grąžinimo dienos. 

Tuo atveju, jeigu grąžinate ar keičiate kokybiškas ir Jūsų užsakymą atitinkančias prekes, pristatymo mokestis nėra grąžinamas ar kompensuojamas.

Jei dėl sveriamų produktų svorio paklaidos gavote prekių už mažesnę sumą nei sumokėjote, skirtumą ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo užsakymo pristatymo dienos Jums grąžinsime į banko sąskaitą, iš kurios sumokėjote už prekes. 

Daugiau informacijos apie prekių grąžinimą pirkimo bei pardavimo taisyklėse.