Meniu
Pirkinių krepšelis

Marmaluzi - džiovintų vaisių kompotas (nuo 6 mėn.), 250 ml

Marmaluzi - džiovintų vaisių kompotas (nuo 6 mėn.), 250 ml
Marmaluzi - džiovintų vaisių kompotas (nuo 6 mėn.), 250 ml

Džiovintų vaisių kompotas puikiai numalšins troškulį ir atgaivins. Gamybai naudojami kruopščiai atrinkti džiovinti vaisiai ir uogos – obuoliai, razinos, slyvos. Švelnaus skonio, kiekvienam primena vaikystę, šviesias vasaros atostogas pas močiutę kaime.
Sudėtis: vanduo, obuoliai 8 %, razinos 8 %, džiovintos slyvos 4 %.
Energinė ir maistinė vertė 100 g: 145 kJ / 34 kcal, riebalai 0 g, iš kurių: sočiųjų riebalų rūgščių 0 g, angliavandeniai 7,4 g, iš kurių: cukrų 1,2 g, krakmolo 0 g, skaidulinės medžiagos 0 g, baltymai < 0,5 g, druska 0 g. Maistingumo vertė gali nežymiai keistis dėl maistinių medžiagų kiekio svyravimo natūraliose žaliavose.   

*be E priedų;

*be gliuteno;

*be laktozės;

*be pridėtinio cukraus.

1,69€
Be PVM: 1,39€
  • : Sandėlyje
  • Turimas kiekis: 6

UAB „Straikas"

Marmaluzi – tai pirmas Lietuvoje gaminamas maistas kūdikiams ir mažiems vaikams. Pagamintas su meile, saugiai ir rūpestingai, tad nenustebkite, jei jūsų kūdikis Marmaluzi pamils.Marmaluzi produktas yra skirtas šiuolaikinei šeimai, kuri yra aktyvi, mėgsta keliauti, bet kartu vertina sveiką gyvenimo būdą, domisi naujovėmis ir diegia jas į savo gyvenimą.Marmaluzi produktai, tai ne tik maistas kūdikiams ir mažiems vaikams, tai pažintis su mūsų krašto skoniais, valgymo tradicijomis ir svarbiausia – kokybiško maisto vertybių kūrimas ir puoselėjimas mažiesiems. 

Sotus vaikas - laimingi tėveliai! Marmaluzi maistelis saugus, skanus, kokybiškas ir suderintas – kaip ką tik mamos pagamintas... 
Pardavėjo prekių kiekis : 41 peržiūrėti pardavėjo prekes