Meniu
Pirkinių krepšelis

Marmaluzi - obuolių, bananų tyrelė (nuo 4 mėn.), 100 g

Marmaluzi - obuolių, bananų tyrelė  (nuo 4 mėn.), 100 g
Marmaluzi - obuolių, bananų tyrelė (nuo 4 mėn.), 100 g

Tyrelė paruošta iš Lietuvoje užaugintų saldžiųjų obuolių ir aukščiausios kokybės bananų. Natūraliai saldžią ir ypatingo švelnaus skonio tyrelę rekomenduojame duoti po pagrindinių maitinimų.
Energinė ir maistinė vertė 100 g: 335 kJ / 79 kcal, riebalai < 0,5 g, iš kurių: sočiųjų riebalų rūgščių < 0,1 g, angliavandeniai 17 g, iš kurių: cukrų 11 g, krakmolo 0 g, skaidulinės medžiagos 2,0 g, baltymai 0,7 g,  druska 0 g. Maistingumo vertė gali nežymiai keistis dėl maistinių medžiagų kiekio svyravimo natūraliose žaliavose.
Sudėtis: trinti obuoliai 60 %, trinti bananai 40 %.

*be E priedų;

*be gliuteno;

*be laktozės;

*be pridėtinio cukraus.

1,39€
Be PVM: 1,15€
  • : Sandėlyje
  • Turimas kiekis: 6

UAB „Straikas"

Marmaluzi – tai pirmas Lietuvoje gaminamas maistas kūdikiams ir mažiems vaikams. Pagamintas su meile, saugiai ir rūpestingai, tad nenustebkite, jei jūsų kūdikis Marmaluzi pamils.Marmaluzi produktas yra skirtas šiuolaikinei šeimai, kuri yra aktyvi, mėgsta keliauti, bet kartu vertina sveiką gyvenimo būdą, domisi naujovėmis ir diegia jas į savo gyvenimą.Marmaluzi produktai, tai ne tik maistas kūdikiams ir mažiems vaikams, tai pažintis su mūsų krašto skoniais, valgymo tradicijomis ir svarbiausia – kokybiško maisto vertybių kūrimas ir puoselėjimas mažiesiems. 

Sotus vaikas - laimingi tėveliai! Marmaluzi maistelis saugus, skanus, kokybiškas ir suderintas – kaip ką tik mamos pagamintas... 
Pardavėjo prekių kiekis : 41 peržiūrėti pardavėjo prekes