Meniu
Pirkinių krepšelis

Nerafinuotas šalto spaudimo rapsų aliejus EKKO, 750 ml

Nerafinuotas šalto spaudimo rapsų aliejus EKKO, 750 ml
Nerafinuotas šalto spaudimo rapsų aliejus EKKO, 750 ml

EKKO nerafinuotas šalto spaudimo rapsų aliejus gaminamas tik iš aukščiausios kokybės rapsų grūdų, laikantis griežčiausių aliejaus gamybos standartų bei naudojant pažangiausią šalto spaudimo techniką.

Sudedamosios dalys: nerafinuotas šalto spaudimo rapsų aliejus.                

Energinė ir maistinė vertė: 3415 kJ / 850 kcal, riebalai: 92 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių: 7 g, iš kurių mononesočiųjų riebalų rūgščių: 57 g, iš kurių polinesočiųjų riebalų rūgščių: 28 g, angliavandeniai: 0 g, iš kurių cukraus: 0 g, baltymai: 0 g, druska: 0 g, vitaminas E: 36 mg (300 % *RMV)

* Referencinė maistinė vertė

100 ml aliejaus yra: 57 g mononesočiosios oleino riebalų rūgšties Omega-9, 20 g polinesočiosios linolo riebalų rūgšties Omega-6, 8 g polinesočiosios alfa linoleno riebalų rūgšties Omega-3.


Vartojimo rekomendacijos: šalto spaudimo rapsų aliejus puikiai tinka įvairių šaltų patiekalų ruošimui  sriubų ir salotų gardinimui bei kitų patiekalų gaminimui iki 190 °C. Tai puikus pasirinkimas skirtingiems maisto ruošimo būdams!

Laikymo sąlygos: laikyti vėsioje, tamsioje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių.


Pakuotė: stiklas                          

5,78€
Be PVM: 4,77€
  • : Sandėlyje
  • Turimas kiekis: 12

UAB „EKKO LT"

Mes esame EKKO. Moderni ir šiuolaikiška rapsų aliejaus gamybos įmonė, įsikūrusi Lietuvoje. Mūsų gamykla veikia nepaprasto grožio natūralios gamtos apsuptame Zarasų mieste. 


Sutelkdami dėmesį į tvarų produktų tiekimą, mes specializuojamės nerafinuoto ir rafinuoto šaltai spausto rapsų aliejaus ir išspaudų gamyboje.

Mes remiame vietinius žemės ūkius – būtent todėl visi mūsų produktai yra gaminami tik iš Lietuvos laukuose užaugintų rapsų. EKKO laikosi nulinių atliekų politikos. Tai reiškia, kad nė viena mūsų naudojamų pirminių žaliavų nėra iššvaistoma ar išmetama. Pažangus gamybos procesas leidžia šaltai spaustas rapsų sėklas perdirbti į keturis aukščiausios kokybės vartojimui paruoštus produktus, išlaikiusius visas naudingąsias rapsų sėklų maistines savybes. Mūsų pasirinktas gamybos procesas užtikrina, kad tai būtų daroma be jokios žalos gamtai. Mūsų aliejus yra gaminamas tik iš itin aukštos kokybės rapsų sėklų. Mūsų griežti žaliavų atsirinkimo bei gamybos standartai leidžia pasiūlyti aukščiausios kokybės produktą nuo pat sėklos iki parduotuvių lentynų.  


EKKO – rapsų aliejus, pagamintas su meile mums ir mūsų žemei!               


Pardavėjo prekių kiekis : 4 peržiūrėti pardavėjo prekes