Meniu
Pirkinių krepšelis

Tradicinė beržų sula MAGNUM, 750 ml

Tradicinė beržų sula MAGNUM, 750 ml
Tradicinė beržų sula MAGNUM, 750 ml

Beržų sula teka ir yra surenkama pavasarį, nedarant jokios žalos beržui. Dėl unikalios „Magnum“ gamybos technologijos, beržų sula galite mėgautis ištisus metus.

TRADICINĖ BERŽŲ SULA (sterilizuota).
Sudedamosios dalys: natūrali beržų sula (94,43 %), gliukozės ir fruktozės sirupas (5,5 %), rūgštingumą reguliuojanti medžiaga - citrinų rūgštis (0,07 %).
Pagrindinės sudedamosios dalies kilmės šalis: ES.
Energinė ir maistinė vertė 100 g: 75 kJ / 18 kcal, riebalai  0 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 0 g, angliavandeniai 4,5 g, iš kurių: cukrų 4,3 g, skaidulinių medžiagų < 0,5 g, baltymai 0 g, druska 0 g.  

Vartojimo instrukcija: galimos natūralios nuosėdos. Prieš vartojimą suplakti.
Laikymo sąlygos: atidarytą butelį laikyti šaldytuve ne ilgiau kaip 2 paras. Laikymo temperatūra: nuo 0 °C iki +25 °C.

€0,10 × Tara

1,69€
Be PVM: 1,40€
  • : Sandėlyje
  • Turimas kiekis: 6

UAB „Straikas"

Marmaluzi – tai pirmas Lietuvoje gaminamas maistas kūdikiams ir mažiems vaikams. Pagamintas su meile, saugiai ir rūpestingai, tad nenustebkite, jei jūsų kūdikis Marmaluzi pamils.Marmaluzi produktas yra skirtas šiuolaikinei šeimai, kuri yra aktyvi, mėgsta keliauti, bet kartu vertina sveiką gyvenimo būdą, domisi naujovėmis ir diegia jas į savo gyvenimą.Marmaluzi produktai, tai ne tik maistas kūdikiams ir mažiems vaikams, tai pažintis su mūsų krašto skoniais, valgymo tradicijomis ir svarbiausia – kokybiško maisto vertybių kūrimas ir puoselėjimas mažiesiems. 

Sotus vaikas - laimingi tėveliai! Marmaluzi maistelis saugus, skanus, kokybiškas ir suderintas – kaip ką tik mamos pagamintas... 
Pardavėjo prekių kiekis : 41 peržiūrėti pardavėjo prekes