Meniu
Pirkinių krepšelis

Austriškas moliūgų sėklų aliejus, 250 ml

Austriškas moliūgų sėklų aliejus, 250 ml
Austriškas moliūgų sėklų aliejus, 250 ml
Išskirtinio skonio, pagamintas tradiciniu austrišku būdu, kuomet prieš spaudžiant aliejų, moliūgų sėklos yra švelniai paskrudinamos.

Moliūgų sėklų aliejaus vartojimas
Moliūgų sėklų aliejus puikiai dera su košėmis, sriubomis, salotomis. Šis aliejus taip pat suteiks ypatingo skonio įprastiems tradiciniams patiekalams. Taip pat rekomenduojame išbandyti su vaniliniais ledais,  tokiu būdu atrandant daugybę naujų moliūgų sėklų aliejaus skonio atspalvių.

Informacija
Laikyti vėsioje, tamsioje vietoje. Atidarius rekomenduojama suvartoti per 4 sav.

Sudedamosios dalys: šalto spaudimo švelniai skrudintų moliūgų sėklų aliejus (100 %).

100 g produkto maistingumas ir energinė vertė: 3692 kJ / 898 kcal, riebalai 18,4 g, iš kurių: sočiųjų riebalų rūgščių 18,4 g, mononesočiųjų riebalų rūgščių 31,7 g, polinesočiųjų riebalų rūgščių 44,9 g, angliavandeniai 0,0 g, iš kurių cukraus 0,0 g, baltymai 0,0 g, druska 0,0 g


Kilmės šalis: Lietuva.

Pardavėjas: UAB „Naturus“, Vytauto g.11, Marijampolė.

 

8,19€
Be PVM: 6,77€
  • : Sandėlyje
  • Turimas kiekis: 11

UAB „Naturus"

Esame pluoštinių kanapių ir moliūgų augintojai, bei gamintojai. Savo pirkėjams siūlome tik aukščiausios kokybės produkciją, užaugintą lietuviškame ūkyje, laikantis ekologiškumo principų. Patys būdami ūkininkai ir atsakingai dalyvaudami visuose gamybos procesuose, galime užtikrinti nepriekaištingą kokybę nuo pat sėklos pasėjimo iki galutinio produkto.

Pardavėjo prekių kiekis : 26 peržiūrėti pardavėjo prekes